Головна » 2016 » Листопад » 29 » Засідання творчої лабораторії педагогів ДНЗ
Засідання творчої лабораторії педагогів ДНЗ

29 листопада в дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок» відбулось засідання творчої лабораторії педагогів ДНЗ міста з проблеми: «Розвиток пізнавальної активності в пошуково - дослідницькій діяльності».

Засідання було присвячене темі – «Формування у дошкільників свідомого раціонального природокористування під час пошуково – дослідницької діяльності». Аналізували роботу ДНЗ №9 в напрямку енергозбереження, економії та раціонального використання природних ресурсів дітьми дошкільного віку. У своєму виступі вихователь-методист ДНЗ В. Бурак звернула увагу аудиторії на завдання , які стоять перед педагогами ДНЗ та формами та методами їх впровадження в роботу з дітьми.

Проведено перегляд відкритого заходу «Упроваджуємо проект «Афлатот»».  Присутні подивилися як Афлатунчик дітям віком від трьох до п*яти років розповідає про заощадження, збереження, тощо. Участь у заході прийняли діти всіх вікових груп.

Вихователі Савіцька А.І. та Полівода Н.В. презентували навчально-методичні посібники, власний досвід роботи з питання фінансової освіти дошкільнят.

Педагоги міста були враженні тим, як діти оперують поняттями «енергозбереження», «заощадження», «економія», «товар», «покупець», тощо.

Підсумувала роботу засідання лабораторії методист ІМЦ управління освіти  Людмила Курельчук , яка закликала вихователів  організовувати роботу з дошкільниками цікаво, пізнавально, в ігровій формі надавати дітям знання з фінансової освіти.

Схвальні відгуки від побаченого та почутого дають впевненість у позитивному результаті нашої роботи.

Переглядів: 184 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1