Головна » 2016 » Квітень » 15 » Збережемо довкілля для майбутніх поколінь.
Збережемо довкілля для майбутніх поколінь.

На заняття до дітей старшої групи №2 дошкільного навчального закладу №9 «Теремок» міста Славута, завітав Афлатунчик і запропонував дітям поговорити на тему «Збережемо довкілля для майбутніх поколінь».

Він розповів казку про зниклу планету, яку не вберегли мешканці. Вирубали ліси, псували насадження в містах, смітили на вулиці, не берегли споруди, паркове обладнання, сквери, забруднювали повітря, ріки, озера, тощо.

Діти уявили, що сталося, у що перетворилася планета. Розповідали про це. Зробили висновок про те, як людина на своїй землі повинна поводити себе, як піклуватися про живих істот та тварин і думати за майбутні покоління.

Афлатунчик підтримав їх розповіді і подякував за їх старання. Діти розповіли що вони роблять на території закладу та у місті для того, щоб зберегти нашу планету .

Діти запросили Афлатунчика з собою на прогулянку. Вони покажуть  свій майданчик, квітники, фруктовий сад.

Заняття підготувала вихователь Ніколайчук Світлана.

Всі разом переконували гостя, що наше місто найкраще, тому що про нього піклуються і дорослі і діти!

Переглядів: 291 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1