Головна » 2016 » Вересень » 26 » Зі святом, майстри дошкілля!
Зі святом, майстри дошкілля!

27 вересня в Україні відзначають Всеукраїнський День  дошкілля.

Ця професія вимагає від людини глибокої самовіддачі, величезного терпіння і безмежної любові до своєї справи. Виховання наших дітей на початку життя – непросте завдання, але той фундамент, який закладається в перші роки, служить опорою і в майбутньому. Дошкільний вік – особливо важливий і відповідальний період у житті дитини, в цьому віці формується особистість і закладаються основи здоров’я. Благополучне дитинство і подальша доля кожної дитини залежать від мудрості людей, які працюють в дошкільному закладі, їх терпіння, уваги до внутрішнього світу дитини. За допомогою працівників дошкільнята пізнають секрети навколишнього світу, вчаться любити і берегти свою Батьківщину.

Дитячий садок – це Країна Дитинства, в якій господарюють найменші мешканці нашого міста – дітки віком від 2 до 6 років. А допомагають їм добрі, щирі, люблячі дорослі: вихователі,  музичний керівник,  медсестра, психолог, логопед, кухарі,  праля, робітник, помічники вихователів та інші, хто працює в дитячому садку.

Саме такі віддані своїй справі люди  у дошкільному навчальному закладі №9 «Теремок». За більше як 50 років зі стін закладу випустили 3811 дітей.

Сьогодні наш дошкільний заклад має великий досвід роботи з малечею. Намагаємося задовольнити бажання та потреби кожної родини, яка довіряє нам своїх дітей. Виховувати та навчати дітей за сучасними інноваційними технологіями. Упроваджуємо нові форми роботи з дошкільниками, а саме, клубна, студійна, гурткова робота. Великого значення надаємо соціалізації дітей в умовах сучасного життя. Це завдання виконуємо у тісній співпраці з батьками, іншими освітніми та культурними установами міста.

Узагальнені досвіди роботи наших педагогів: « Це диво – театр», досвід         роботи         музичного керівника  Ніколаєнко Ірини,  досвід  роботи  «вихователя-методиста»  Корнійчук Ніни « Логіко – математичний розвиток старших дошкільників», «Формування екологічної культури у дітей».- «вихователь-методист» Конончук Людмила, «Казтотерапія, як засіб розвитку мовлення дошкільників» - вчитель-логопед Крутинчук Наталія, «Соціальна та фінансова освіта дітей»- завідувач Шитманюк Віта, патріотичне виховання «Ми - надія України» - вихователь - методист Валентина Бурак, «Виховання дошкільників на традиціях українського народу» - вихователі Самощук Ірина, Козік Мілана, Шетманюк Людмила, «Моє рідне місто –Славута», вихователь Ніколайчук Світлана, «Розвиток дітей раннього віку» - вихователь Полівода Наталія, « Природничо-дослідницька робота в дошкільному закладі»- вихователь Савіцька Антоніна, «Музейна педагогіка в роботі з дошкільниками» - вихователь Окуневська Людмила, тощо.

Багато зусиль прикладають для створення гарних умов перебування дітей в закладі технічні працівники. Вони заслуговують на шану і повагу від суспільства, адже щодня віддають тепло своїх сердець дітям!

Слова подяки висловлюємо людям, які закінчили свій трудовий шлях в нашому дошкільному закладі, але не порвали зв*язок з ним. Допомагають під час ремонтів, розділяють урочисті події, шиють костюми до виступів, приходять з порадами, радіють нашим успіхам.

Шановні колеги! Прийміть щирі вітання з професійним святом.

Нехай лагідна посмішка сонечка дарує Вам невичерпну енергію, красу і чарівність, життя Ваше буде наповнене щастям, добробутом та натхненням,  в оселі  панують світло і злагода,  в серці – добро і мудрість,  в житті – достаток і удача.

Бажаю Вам нових професійних досягнень і глибокої поваги. Нехай прекрасні почуття зігрівають ваші серця, а доля буде щедро наповнена теплом і любов’ю.

Завідувач ДНЗ №9 Віта Шитманюк

Переглядів: 118 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1