Головна » 2013 » Січень » 17 » Зима щедра святами!
Зима щедра святами!

В нашому закладі вже стало доброю традицією проводити цикл зимових свят. Не став винятком і нинішній рік. Розпочалися вони святом святого Миколая, новорічними ранками, тематичними заняттями, де панна Зима кружляла нас у своїх хороводах.

Після новорічних свят зазвучали колядки та щедрівки, новорічні засівальні обряди. Діти співали, декламували вірші, танцювали, колядували, щедрували. Піднесений настрій панував цього дня у всьому закладі, адже навколо щиро та дзвінко лунали побажання здоров'я, добра, злагоди, достатку, усяких гараздів.

А закінчилися святкування традиційно 14 січня прощанням з ялинкою. І знову діти зібралися в залі навколо красуні ялинки, демонстрували свої артистичні здібності, ще раз зустрілися з казковими героями, Дідом Морозом. До нових зустрічей, ялинко, до нових свят!

Ці свята мають велику виховну мету, пробуджують інтерес дошкільнят до народних традицій, відродження духовної спадщини українського народу.

Прикріплення: Картинка 1
Переглядів: 331 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0