Головна » 2015 » Грудень » 3 » Зустріч з учасником АТО в дошкільному закладі під гаслом «Мужність і людяність».

3 грудня з нагоди Дня Збройних Сил України, Дня волонтерів у нашому дошкільному закладі відбулась зустріч з учасником АТО Гавурою Олександром Валентиновичем.

Діти з цікавістю слухали розповідь учасника АТО про події, які відбуваються на сході України, про своїх побратимів, які ще залишаються на цій страшній  війні.  Діти  розповідали, чиї батьки теж воювали за незалежність та мир у нашій країні. Пригадали, що вони також допомагали воїнам своїми малюнками та подарунками.

Висновком зустрічі прозвучало: «Ні! Не здамося ми! Ми гордая країна. Не схилим голови, покірно підем в вир. Орду московську ми поставим на коліна, і лиш тоді погодимось на мир».

Дошкільники знають про загиблих славутчан на цій війні. Вони відвідували пам*ятну дошку біля загальноосвітньої школи №5.

Переглядів: 117 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/2