Головна » 2014 » Травень » 8 » Звернення до батьків!!!
Звернення до батьків!!!

Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Хмельницькій області, Департаменту освіти та науки облдержадміністрації стурбовані станом, що склався з пожежами та загибеллю людей на них.

Найстрашніше те, що на пожежах гинуть діти. За статистикою, в нашій країні щодня нещасні випадки призводять до загибелі чотирьох дітей, щотижня - цілого класу школярів і щороку - майже двох тисяч юних громадян!

Легковажне поводження малечі з вогнем, незнання елементарних правил безпечної поведінки - першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Не допускайте дитячих пустощів з вогнем!

Зберігайте сірники та легкозаймисті матеріали в недоступних для дітей місцях.

Не дозволяйте дітям:

розпалювати багаття, газові плити, вмикати електричні і нагрівальні прилади; не забувайте, виходячи з дому, перевірити чи не залишені вами сірники в доступних для дітей місцях.

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки в побуті. Це варто зусиль!

Памятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Переглядів: 234 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 0.0/0