Головна » 2017 » Вересень » 11 » Звіт про проведення олімпійського тижня
Звіт про проведення олімпійського тижня

Відповідно до наказу по дошкільному закладу від 01 вересня 2017 року №126 «Про організацію та проведення Олімпійського тижня в ДНЗ» розроблені заходи: організаційно-методичні, по роботі з педагогами, дошкільниками та батьками.

4 вересня педагоги ознайомлені педагоги з нормативно-правовими актами з питань фізичної культури та спорту та педагогічний колоквіум «Спорт для всіх- спільна турбота».

Кожний день тижня був присвячений відповідному виду спорту та обладнанню спортивному: футболу, бадмінтону, обручу, стрічкам, тощо. Діти із задоволенням ходили на екскурсії до шахової дошки, на тренажери.

Багато бесід було присвячено розповідям про олімпійську символіку, вогонь, прапор, олімпійські ігри.

Заходи з дітьми проводились на свіжому повітрі.

Заключним етапом було анкетування батьків «Як Ви оцінюєте фізичний розвиток своїх дітей?».

У олімпійському тижні взяли участь діти всіх вікових груп.

Переглядів: 195 | Додав: dnz№9 | Рейтинг: 5.0/1