Головна » Статті » Мої статті

Рибки в акваріумі. Колективна робота з аплікації.Вихователь Полівода Наталія Володимирівна І молодша група

     І молодша група

Мета: розвивати  мовлення, увагу, окомір, орієнтування в просторі, дрібну моторику рук, виховувати старанність у роботі, самостійність, естетичний смак; закріплювати вміння дітей викладати готові форми по всій площині, правильно розміщувати зображення маленьких рибок, що пливуть, складати рибок відповідно до кольору відеречка; уточнити знання про колір, величину, кількість об’єктів.

Матеріал: заготовка – фланелеграф з водоростями зображуючи акваріум, готові форми рибок (по 2-3 шт.), площинна паперова жовта рибка,  пластикові відеречка різного кольору, різнокольорові пластмасові рибки, «водойма» - ємкість з гідро гелем.

Хід заняття

Дітки, ви знаєте де живуть рибки? (в річці, в морі, в океані, в акваріумі). Я вас хочу запросити на рибалку, ось у нас є водойма де заховалися рибки. У нас є різнокольорові відеречка, кожну рибку яку ви ловите покладете у відеречко такого ж кольору як рибка. (Діти виконують завдання). Молодці гарно справились. Давайте сядемо на стільчики і послухаємо вірш.

Вихователь читає віршовані рядки (С. Дідковської):

В скляному будиночку рибка жила,

Була наша рибка дуже сумна.

Зовсім невесело жить золотій,

Бо плавать прийшлося без друзів – самій.

Подивіться до нас у гості завітала справжня золота рибка. Яка рибка за розміром? (Велика). Та вона  сумна, бо живе в акваріумі сама у неї немає друзів. Що потрібно зробити щоб розвеселити рибку? (Потрібно, щоб в акваріумі жило багато рибок).  Дітки, давайте спробуємо розвеселити рибку, зробимо зарядку для наших пальчиків, приготували ручки.

Пальчикова гімнастика «Рибка»:

Рибки плавають сміються

У чистенькому ставку.

Розійдуться, знов зійдуться,

То зариються в піску.

Та рибка все одно сумна, бо їй потрібні друзі. Ось у мене є багато маленьких, різних рибок. Виберіть собі рибку яка вам подобається, та по черзі будемо розміщувати їх у нашому акваріумі. (Діти виконують завдання). Молодці, гарно справились. Я поміщу в наш акваріум і золоту рибку.

  • Скільки великих рибок?
  • Скільки маленьких рибок?

Ви змогли розвеселити рибку, молодці. Чи сподобалось вам?

Категорія: Мої статті | Додав: dnz№9 (26.02.2016)
Переглядів: 722 | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: